יום רביעי, 19 באפריל 2017

מחברות מעוצבות לחברות – מיתוג מושלם

מחברות מעוצבות לחברה שלכם – דרך למיתוג מושלם ויצירתי

בעלי עסק או חברה? מעוניינים בפתרון אלגנטי ומקורי כדי למתג את העסק שלכם? מחברות מעוצבות לחברות הן המילה האחרונה בתחום המיתוג, שכן הן מהוות במקביל גם מוצר שימושי וגם אלמנט אסתטי. על גבי המחברת המעוצבת ניתן להדפיס כל תמונה או הדפס אשר משקף את חזון החברה שלכם, כולל שימוש במוטו או במשפט שיסייע לכם לקדם את העסק. מומלץ להשקיע בעיצוב המחברת זמן ומחשבה, שכן היא צפויה לשחק תפקיד מרכזי בתהליך המיתוג שלכם.

מחברות מעוצבותכיצד לעצב ולתכנן מחברות מוצלחות עבור החברה שלכם?

·         כל הקסם טמון בכריכה – הכריכה הקדמית של המחברת המעוצבת היא למעשה השער של החברה שלכם אל העולם. על גביה ניתן להדפיס כל עיצוב שעולה על דעתכם, החל מהדפס גיאומטרי צבעוני וכלה בצילום ריאליסטי הקשור לשירות או למוצר שאתם משווקים. כמובן שכדאי להקפיד לשלב בכריכה גם את הלוגו של החברה, במקום בולט ובכתב ברור וקל לקריאה.

·         גם הכריכה האחורית משנה – מלבד הכריכה הקדמית, חשוב לא לשכוח גם את זו האחורית. לא תמיד נניח את המחברת כך שצידה הקדמי פונה כלפי מעלה, ולכן גם הכריכה האחורית יכולה לשמש בתור "שטח פרסום" עבור החברה שלכם. מחברות מעוצבות יכולות להיות מעוצבות מכל צדדיהן, זכרו זאת.·         אל תשכחו את הניירות הפנימיים – מעבר לכריכה, מומלץ להשקיע גם בבחירת הדפים הפנימיים של המחברת. תתפלאו לגלות עד כמה דפים אלו יכולים אף הם להשפיע על מראה המחברת. תוכלו לבחור בדפי שורות קלאסיים, דפי חשבון בעבור חברות אשר עוסקות במספרים ומתמטיקה, וכמובן גם בדפים חלקים בעבור מי שמעוניינים לתת חופש מוחלט לכתוב ולקשקש ללא מגבלות. כמו כן, לא חייבים להישאר מחויבים אל הצבע הלבן, וניתן לשלב גם דפים צבעוניים בתוך המחברת.

·         השקיעו בחומרי גלם איכותיים – מחברות מעוצבות מוצלחות הנן כאלה שמחזיקות לאורך זמן, ומלוות את בעליהן עד הרגע בו מוצו עד תום כל הדפים שלהן. כדי לאפשר זאת, מומלץ להשקיע בחומרי גלם איכותיים, החל מן החומר הקשיח המשמש ליצירת הכריכה, דרך הדפים, וכלה בדבק או בספירלה אשר מחזיקה את המחברת כרוכה ומחוזקת.

·         ניתן להוציא "ליין" של מחברות בעיצוב שונה – כדי לשמור על הגיוון וההיצע, תוכלו לעצב מספר דוגמאות שונות של מחברות מעוצבות ולשווק אותן זו לצד זו. באופן זה נכנס עניין נוסף למי שמתבונן במחברות של החברה שלכם, מה שיוצר סקרנות וגורם ליותר אנשים להתעניין בטיב העסק שאתם מפרסמים.

·         ערכו סיעור מוחות לקבלת רעיונות יצירתיים – בטרם ההחלטה על העיצוב הסופי המיועד, תוכלו לערוך סיעור מוחות בקרב עובדי החברה כדי להרחיב את סל הרעיונות היצירתיים העומד לרשותכם. תתפלאו לגלות אילו רעיונות יפים יוכלו עובדי החברה להעלות אם רק תשאלו אותם מה דעתם לגבי מיתוג העסק בעזרת מחברות מעוצבות.

נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה בעיצוב מחברות

לצורך תכנון העיצוב בעבור המחברות של החברה שלכם, מומלץ בחום להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום העיצוב הגרפי והמיתוג. ככל שתפקידו את עצמכם בידיים יותר מנוסות ובטוחות, כך סביר כי תקבלו מוצר יותר אסתטי ונעים לעין. כמובן שתהליך התכנון של מחברות מעוצבות צריך להתבצע בשיתוף עמכם, שכן המחברות נועדו להיות חלק מתהליך המיתוג של העסק אותו אתם מבקשים לקדם. לפיכך, נסו לשכור את שירותיו של בעל מקצוע עמו אתם מרגישים שיש לכם חיבור טבעי, כזה אשר תוכלו להרגיש חופשיים להשמיע באוזניו רעיונות והצעות לשיפור.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה